Hakkımızda

Hakkımızda

Hakkımızda

Hakkımızda

Firmamız 1990 yılında metal sektöründe faaliyet göstermeye başlamıştır. Daha sonra SEMTAL PLASTİK adı altında (SELÇUK GRUP PAZARLAMA METAL SAN. TİC. LTD. Şirketinin alt kuruluşu) PVC conta imalatı ile sektörde yer edinmiştir. PVC, TPE, PPC gibi farklı hammadde seçenekleri ile hizmet vermekteyiz. Üretim hattımız plastik Extruder makine ve kalıplardan oluşmaktadır.

Ahşap kapılar için tasarladığımız contalardan ve CO-EX (Sert-Yumuşak) birleştirme fitillerinden edindiğimiz bilgi, deneyim ve müşteri geri dönüşleri ile ürün yelpazemizi gün geçtikçe artırmaktayız. Şu anda 500’ün üzerinde, PVC doğrama fitilleri, alüminyum fitilleri, çelik kapı fitilleri, ahşap kapı kasa ve kanat fitilleri, PVC kapı kasa ve kanat fitilleri, yangın duman fitil gruplarımız bulunmaktadır. Kendi bünyemizde bulunan AR-GE birimimiz sayesinde ürün kalitesinde ve yelpazesinde sürekli geliştirmeler ve iyileştirmeler sunmaktayız.

SELÇUK GRUP PAZARLAMA ailesi olarak en belirgin ve bilinen özelliklerimiz; kaliteli ürün hizmeti ve müşteri memnuniyetidir. Sürekli gelişen pazar ağımız ile müşterilerimizin isteklerine cevap vermekteyiz. Türkiye'nin her noktasına "Doğru Paketleme ve Doğru Taşımacılık" ilkesi ile ürünlerimizi göndermekteyiz. Sektördeki gelişmeleri ve pazardaki yeni talepleri yakından takip ederek, sektörde öncü firmalardan biri olmayı sürdürmektedir.

 

Toplam Kalite Yönetimimiz :

Müşterilerimizin firmamızdan beklentilerinin aşılmasını hedefleyen, ekip çalışmasını destekleyen bir süreç izlemek ve bu süreci sürekli yenileyerek kaliteli hizmete dönüştürmek.

 

Sürekli İyileşme :

Verdiğimiz hizmeti, önlem alarak, planlayarak, kontrol ederek uygulamak. Kalite uygulamamızı sürekli iyileştirerek gelişen dünya teknolojilerini ve çalışma yöntemlerini sürekli takip ederek, planladığımız faaliyetlerimizi ve hedeflerimizi hayata geçirmek.

 

 Müşteri Memnuniyet :

Müşterilerimizle devamlı temas kurarak yerinde ve zamanında taleplerini gerçekleştirmek. Satış sonrasında ise geniş servis ağımız sayesinde müşterimize en iyi hizmeti sunmaktır.

 

 

    İletişim :

     Müşterimizle etkin olarak sürekli iletişim halinde olmak. Verilen hizmet ile ilgili sıkıntılarını ya da önerilerini şirketimizle paylaşarak hizmet kalitemizdeki gelişimimize fayda sağlayacağına inanmaktayız. Müşterilerimizden aldığımız enerji ve geri bildirimler sayesinde sürekli olarak kendimizi yenilemekteyiz